O firmie

Latpoż jest firmą działającą na rynku usług związanych z zabezpieczeniem i ochroną przeciwpożarową świadczonych przez nas na terenie województwa świętokrzyskiego od ponad 20 lat. Początki działalności sięgają lat 90-tych, kiedy w pierwotnej formie powstała firma współtworzona przez doświadczonego strażaka, dziś aspiranta w stanie spoczynku Jana Latałę.

Obecnie profil firmy skierowany jest przede wszystkim na świadczenie usług związanych z serwisem sprzętu gaśniczego. Posiadając autoryzację serwisową KZWM Ogniochron S.A.- największego polskiego producenta, wykonujemy przeglądy, konserwacje, naprawy oraz ładowanie gaśnic, urządzeń gaśniczych i agregatów.

Świadczymy również usługi polegające na pomiarze ciśnienia i wydajności sieci hydrantowych. Odbiorcom i kontrahentom oferujemy fachową poradę przy doborze wyposażenia przeciwpożarowego znajdującego się w naszej ofercie. Oprócz sprzedaży gaśnic i urządzeń gaśniczych, koców gaśniczych w ofercie posiadamy różnorodne elementy armatury przeciwpożarowej począwszy od zestawów hydrantowych, węży, prądownic, skończywszy na pokrywach, zaworach, łącznikach, tulejach, redukcjach czy uszczelkach.

Na życzenie klienta dokonujemy montażu zakupionych urządzeń.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również znaki bezpieczeństwa pożarowego oraz BHP, szafki na kluczyki, apteczki itp.

Do celów spożywczych, spawalnictwa czy akwarystyki oferujemy Państwu ciekły dwutlenek węgla. Dostępny jest na miejscu w firmie, istnieje również możliwość dowozu do klienta. Opracowujemy także Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego oraz organizujemy szkolenia ppoż. Dokładamy wszelkich starań aby koszt świadczonych przez nas usług był możliwie najniższy a ich jakość stała na najwyższym poziomie.

Latpoż